Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 25.05.2020 10:25

​Arrestohet pasi kishte sulmuar bashkëshorten dhe djalin e tij

Prishtinë | 09/10/2019 10:16

Policia e Kosovës ka njoftuar se mbrëmë, 8 tetor, ka arrestuar në Gjilan të dyshuarin që ka sulmuar bashkëshorten dhe djalin e tij.

Në një komunikatë të Policisë bëhet e ditur se si pasojë e sulmit viktima, djali i të dyshuarit ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress