Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 23.02.2020 12:09

​Bashkëjetonte me një person, babai e merr vajzën me forcë

Prishtinë | 16/05/2019 10:05

Policia e Kosovës ka arrestuar dy ditë më parë në Dragash, pasi që i njëjti me dhunë ka marrë vajzën kundër vullnetit të saj, nga aty ku bashkëjetonte me një person dhe duke e kërcënuar e ka mbyllur brenda në një dhomë.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress