Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 04.07.2022 10:46

​Bixhoz i paligjshëm, arrestohet një person në Fushë Kosovë

Fushë Kosovë | 30/01/2020 11:20

Policia ka arrestuar një të dyshuar në Fushë Kosovë pasi që dyshohet se ka kryer veprimtarinë e bixhozit.

Njësitë policore pas konsultimit me prokurorin dhe GjPP-në,  gjatë bastisjes në lokalin e të dyshuarit kanë gjetur dhe kanë konfiskuar: 12-televizorë, 1-laptop, 2-aparate Apex, dhe 6-pajisje tjera elektronike  të cilat i janë dorëzuar doganës. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress