Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 23.02.2020 11:23

​Djali rrah nënën, arrestohet

Prishtinë | 12/09/2019 10:13

Një person është arrestuar në fshatin Arllat të Gllogocit, pasiqë në shtëpinë e tij kishte ushtruar dhunë dhe kishte kanosur nënën e tij.

I dyshuari pas arrestimit me autoambulancë është dërguar në QKUK në klinikën e psikiatrisë, ku pas tretmanit mjekësor me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress