Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 27.05.2020 11:04

​Dy të arrestuar për prostitucion në Prizren

Prizren | 11/09/2019 10:53

Raportohet se nën dyshimin se kanë kryer kundërvajtje ‘marrje me prostitucion’ janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull dhe një femër në Prizren, njofton Policia e Kosovës.

Të njëjtit pas intervistimit në konsultim me gjyqtarin e Gjykatës Themelore Prizren, Divizioni për Kundërvajtje, janë liruar në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur dy ditë më parë në orët e mbrëmjes./KosovaPress/


Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress