Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 05.06.2020 04:58

​E kanos për borxh, i konfiskohet një pushkë

Prizren | 09/10/2019 10:21

Policia e Kosovës ka arrestuar në Korishë të Prizrenit një person të dyshuar, i cili për shkak të një borxhi e ka kanosur një mashkull.

Gjatë bastisjes në shtëpinë e të dyshuarit është gjetur dhe është konfiskuar një pushkë automatike me 30 copë fishekë. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress