Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 12.07.2020 06:36

​E mitura nga Shqipëria shkon për të lindur në QKUK

Prishtinë | 03/12/2019 09:49

Një e mitur shtetase e Shqipërisë është shtrirë në repartin gjinekologjik të QKUK-së për të lindur fëmijë.

Autoritetet kanë raportuar menjëherë policinë e cila e ka iniciuar rastin si bashkësi jashtëmartesore me personin nën 16 vjeç.

Më pas është mësuar se e mitura e komunitetit ashkali prej dy vitesh ishte duke bashkëjetuar në Ferizaj me të dyshuarin mashkull ashkali shtetas i Shqipërisë.

E mitura për momentin është në gjendje stabile dhe nuk raportohet për të arrestuar.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress