Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 15.07.2020 01:19

​E rrah gruan, e bën për spital

Prishtinë | 15/04/2019 15:01

Një femër ka raportuar në polici se bashkëshorti i saj e kishte sulmuar fizikisht duke i shkaktuar lëndime trupore, për shkak të të cilave është dashur t’i nënshtrohej trajtimit mjekësor.

Policia njofton se rasti ka ndodhur dje në rrugën “Xhemajl Mustafa”, në Fushë Kosovë, në ora 12:10.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt dhe nuk raportohet për të arrestuar.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress