Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 26.09.2020 10:17

​FAST Kosova arreston një shtetas të huaj në kërkim ndërkombëtar

Prishtinë | 05/12/2019 18:00

Policia e Kosovës përmes njësitit për persona të arratisur FAST Kosova ka arrestuar sot shtetasin çek me iniciale M.J. (1965), i kërkuar me urdhër-arrest ndërkombëtar dhe evropian.

Personi i arrestuar është dënuar nga autoritetet e Çekisë me gjashtë vjet burg për veprën penale “mashtrim”.

Me vendim të Prokurorit të Shtetit i njëjti dërgohet në mbajtje.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress