Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 04.07.2022 11:07

​Grabitje e armatosur në Ferizaj

Prishtinë | 01/02/2020 16:38

Një grabitje e armatosur ka ndodhur sot në mëngjes në fshatin Gërlicë të Ferizajt.

Sipas Policisë, një person ka raporton se deri sa ishte në vendin e tij të punës në pompën e derivateve, dy persona të panjohur të maskuar kishin hyrë brenda dhe nën kërcënimin e armës kishin arritur të marrin para të gatshme dhe cigare.

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësit relevante. /KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress