Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 27.05.2020 12:07

​Grabitje e armatosur në një bankë në Vushtrri

Vushtrri | 15/05/2019 12:04

Dy punonjëse të një banke në Vushtrri kanë raportuar se derisa ishin duke punuar në një filial bankar, dy të dyshuar të panjohur të maskuar dhe nën kërcënim të armës nga arka u kanë grabitur një shumë parash.

Të njëjtit  janë larguar në drejtim të panjohur.

 Nuk raportohet për të lënduar.

Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, njofton Policia e Kosovës./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress