Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 04.07.2022 10:32

​Kërcënohet nga roja e pyllit

Prishtinë | 01/02/2020 15:42

Një person ka informuar se përderisa ishte në pyll duke ngarkuar dru në automjetit e tij, roja e pyllit ka shtënë dy herë me pushkë dhe më pas ka kanosur ankuesin.

Rasti ka ndodhur dje në mesditë. Në vendin e ngjarjes, janë konfiskuar dy gëzhoja dhe pushka e gjuetisë së bashku me katër fishekë.

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt. /KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress