Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 25.02.2020 11:01

​Kërcënon policët, arrestohet

Prishtinë | 19/10/2019 14:02

Një person është arrestuar në Prishtinë, pasi që i njëjti ka kanosur verbalishtë zyrtarët policor derisa ishin në kryerje të detyrës zyrtare.

Nga i njëjti janë konfiskuar një thikë dhe një kaçavidë, ndërsa me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është dërguar në mbajtje./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress