Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 13.07.2020 11:26

​Kërcënon prindërit, arrestohet

Prishtinë | 14/11/2019 11:55

Një person është arrestuar në Pejë, pasi që i njëjti ka fyer dhe kanosur prindin e tij.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress