Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 04.12.2021 09:15

​Kontrabandim me migrantë nga Siria, dy të arrestuar në Vërmicë

Prishtinë | 01/02/2020 15:31

Dy persona janë arrestuar në pikë kalimin kufitar ‘Vërmicë’, nën dyshimin e bazuar se të njëjti kishin kontrabanduar katër persona nga Siria.

Me vendim të prokurorit, vetura e të dyshuarve është sekuestruar dhe të dyshuarit janë dërguar në mbajtje, ndërsa njësia për migrim është duke u marrë me personat nga Siria. /KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress