Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 13.07.2020 04:01

​Lëndohet pasi përdori telefonin mobil që ishte i kyçur në rrymë

Prishtinë | 18/08/2019 15:36

Një person ka pësuar lëndime trupore pasi që ishte duke e përdorur telefonin mobil që ishte i kyçur në rrymë dhe në një moment shkaktohet avari.

Rasti ka ndodhur në fshatin Petrovë të Shtimes. Viktima është duke u trajtuar në emergjencë në Shtime dhe sipas mjekëve gjendja e viktimës është stabile. /KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress