Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 13.07.2020 04:57

​Lëndohet pasi rrokulliset me traktor

Prishtinë | 18/08/2019 15:45

Një person ka pësuar lëndime trupore pasi derisa ishte duke drejtuar traktorin është rrokullisur.

Ngjarja ka ndodhur në mesditë në fshatin Strazhe të Kaçanikut. Viktima është dërguar për tretman mjekësor në Emergjencën e Ferizajt dhe i njëjti është jashtë rrezikut për jetë./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress