Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 25.05.2020 07:22

​Ndërron jetë 17-vjeçarja që u godit nga treni në Klinë

Klinë | 18/09/2019 12:16

17 -vjeçarja që u godit nga treni pasditen e djeshme në Klinë, ka ndërruar jetë, njofton Policia.

Viktima përderisa ishte duke kaluar hekurudhën, është goditur nga treni i udhëtarëve që qarkullonte në relacionin Pejë-Prishtinë.

Me vendim të prokurorit drejtuesi i trenit është arrestuar dhe dërguar në mbajtje, kurse trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.  /KosovaPress/


Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress