Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 08.08.2020 05:51

​Nga Maqedonia me para të falsifikuara, arrestohen dy persona

Prishtinë | 07/12/2019 13:59

​Dy shtetas të Maqedonisë së Veriut janë arrestuar në pikë kalimin kufitar ‘Glloboçicë, pasi që gjatë kontrollimit të tyre i janë gjetur dhe konfiskuara 5100 euro, të cilat dyshohet se janë të falsifikuar.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje. /KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress