Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 12.07.2020 05:32

​Nis ta rrënojë murin, gjen granata dhe fishekë

Prishtinë | 23/08/2019 08:45

Një person ka njoftuar se derisa ka qenë duke e rrënuar një muri të një shtëpie të vjetër në Prishtinë, ka hasur në disa mjete të pashpërthyera.

Në vendin e ngjarjes ka dalë njësitë për deminim të FSK-së dhe KFOR-it që i kanë tërhequr nga vendi i ngjarjes tri granata dore dhe 82 fishkë të kalibrit 7.9mm./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress