Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 08.08.2020 08:53

​Një i arrestuar për dhunim në Malishevë

Prishtinë | 07/12/2019 15:43

Një person është arrestuar në Malishevë, pasi që i njëjti e kishte mbajtur të mbyllur në një dhomë moteli dhe e kishte shfrytëzuar seksualisht viktimën femër.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress