Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 04.06.2020 10:04

​​Një i mitur theret me thikë në Prishtinë

Prishtinë | 15/05/2019 23:37

Një i mitur është therur sonte me thikë në Prishtinë.

Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësja e Policisë së Kosovës për Prishtinë, Florije Ahmeti, e cila ka bërë të ditur se orës 22:30 kanë pranuar një informatë për një rast të therjes me thikë.

“Rasti ka ndodhur në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë, ku dyshohet se një person (mashkull) 16 vjeç, ka pësuar lëndime  nga arma e ftohtë (thikë).  I njëjti është dërguar për tretman mjekësor, ndërkohë që njësitet policore janë duke punuar në identifikimin dhe arrestimin e personave të dyshuar”, thuhet në njoftimin e Ahmetit.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress