Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 27.05.2020 12:08

​Një mashkull dhe dy femra kërcënohen në Vushtrri

Vushtrri | 08/11/2019 11:36

Policia në Vushtrri ka arrestuar një person të dyshuar pasi që i njëjti ka detyruar dhe kërcënuar një mashkull dhe dy femra lidhur me kthimin e një dhurate.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. /KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress