Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 07.07.2022 03:34

​Nuk u binden urdhrave të Policisë, arrestohen katër persona

Skenderaj | 31/01/2020 12:03

Policia njofton se një njësit në Skenderaj derisa ishin në një pikë kontrolli të veturave, një veturë me targa vendore nuk është ndalur pas sinjalizimit të zyrtarëve policorë për ndalje.

Zyrtarët policorë të cilët ishin në ndjekje të veturës kanë arritur ta ndalojnë, në të cilën gjendeshin katër të dyshuar. 

Gjatë kontrollit të të dyshuarve dhe veturës nuk është gjetur asgjë e dyshimtë. Të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit janë liruar./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress