Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 16.07.2020 03:55

​Para e stoli ari vidhen në një shtëpi në Skenderaj

Skenderaj | 14/08/2019 13:13

Një person ka njoftuar se të dyshuar të panjohur me forcë kanë depërtuar brenda shtëpisë së tij ku i kishin vjedhur 200 euro para të gatshme, stoli ari dhe bizhuteri.

Nuk raportohet për të arrestuar, përderisa rasti është duke u hetuar.

Rasti ka ndodhur në Skenderaj, dy ditë më parë./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress