Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 17.08.2022 01:00

​Pas përleshjes me gruan, burri e ther me thikë

Suharekë | 24/02/2017 11:07

Policia ka arrestuar një të dyshuar në Suharekë, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje me bashkëshorten , edhe ajo e dyshuar janë përleshur fizikisht.

E dyshuara e ka goditur bashkëshortin me një pajisje elektrike e më pas i dyshuari e qëllon me një mjet të mprehtë thikë.

 E dyshuara ka pësuar lëndime trupore ajo është dërguar në spitalin e Prizrenit dhe është jashtë rrezikut për jetë. I dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress