Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 23.02.2020 03:41

​Përleshje në Lipjan, arrestohen edhe dy persona

Lipjan | 19/07/2019 14:46

Policia në Lipjan ka arrestuar dy të dyshuar pasi që të njëjtit së bashku edhe me dy të dyshuar tjerë janë përfshirë në rrahje për motive të panjohura duke sulmuar dy viktima

Si pasojë, lëndime kanë pësuar dy viktimat të cilët janë dërguar në QKUK për tretman mjekësor dhe sipas mjekut kujdestar lëndimet janë të rënda. Me vendim të prokurorit, dy të arrestuarit janë dërguar në mbajtje./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress