Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 04.08.2020 09:44

​​Plagosi tre persona, arrestohet

Pejë | 06/02/2014 15:35

Është arrestuar Fatmir B, i dyshuar për vrasje në tentativë, pasi kishte plagosur viktimat Armend M, Afrim M dhe Artan M, nga fshati Pavlan i Pejës.

Sipas policisë, i arrestuari dyshohet të ketë kryer veprën në mesditën e parë të mujait shkurt në rrugën ‘Jeta e Re’ në lagjen ‘Dardania’ në Pejë.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress