Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 01.04.2020 02:16

​Policia jep detaje për arrestimin e dy shtetasve rusë

Leposaviq | 14/01/2020 10:16

Policia e Kosovës njofton se dje në fshatin Sarpelj të Leposaviqit janë arrestuar dy shtetas rusë, një femër dhe një mashkull nën dyshimin se të njëjtit me veturën e tyre me targa të Malit të Zi e kanë kaluar ilegalisht kufirin Serbi- Kosovë.

Me vendim të prokurorit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje ndërsa vetura u është konfiskuar. /KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress