Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 22.02.2020 12:55

​Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e të dyshuarit për vrasje

Pejë | 17/01/2020 13:37

Policia e Kosovës - Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, bazuar në ligj për publikimin e fotos me shënime tjera të personit të kërkuar më Urdhëresë të Gjykatës Themelore Pejë, me qëllim lokalizimin dhe rrjedhimisht arrestimin e tij, lëshon: Kërkesë për bashkëpunim me qytetarët.

Personi i kërkuar është:  HAKI ( Fetah) GJOCAJ  i lindur me 04.02.1977  në fshatin Baballoq-Deçan.

               

I pandehuri është i kërkuar për veprën penale: një rast për veprën penale “VRASJE E RËNDË”

Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës së Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të dyshuar në foton e bashkangjitur, të lajmërojë Policinë e Kosovës apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress