Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 22.02.2020 01:03

​Policia shpall në kërkim Destan Qorrin

Prishtinë | 17/01/2020 15:09

Drejtoria Rajonale e Policisë së Prishtinës ka kërkuar ndihmën e qytetarëve në kapjen e të dyshuarit Destan Qorri.

34-vjeçari kërkohet për veprat penale dhunim, sulm seksual dhe kanosje që kanë ndodhur në rajonin e Drenasit, ku viktimat janë femra të mitura.

“Të gjithë ata që kanë informacione lidhur me vendndodhjen e tij ta njoftojnë policinë në numrin 192”, thuhet në njoftimin e policisë.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress