Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 12.07.2020 06:08

​Roja e pyllit i goditë me thikë, lëndohen dy persona

Prishtinë | 23/08/2019 07:54

Dy persona kanë pësuar lëndime trupore në Vushtrri, pasi gjatë një përleshje janë goditur me thikë nga i dyshuari roje e pyllit.

Incidenti ka ndodhur më pasditen e 21 gushtit, kur dy të lënduarit janë takuar nga roja e pyllit derisa ishin duke vjedhur dru.

Të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor. Të tre personat e përfshirë në rast janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit roja e pyllit është dërguar në mbajtje, kurse dy të dyshuarit e tjerë janë liruar./KosovaPress/

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress