Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 28.02.2020 06:15

​Rrihen mes vete, dy persona bëhen për spital

Podujevë | 21/01/2020 11:40

Policia e Kosovës ka arrestuar në fshatin Gllamnik të Podujevës dy persona pasi që dyshoihet se pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht mes vete.

Si pasojë të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress