Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 04.04.2020 04:12

​Shantazhon një femër në rrjetet sociale, i kërkon para

Gjilan | 18/09/2019 10:26

Një person është arrestuar në Gjilan, pasiqë përmes rrjeteve sociale ka kishte shantazhuar dhe kanosur një femër, duke i kërkuar para.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Rasti ka ndodhur më 2 shtator njofton Policia e Kosovës në raportin ditor./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress