Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 05.08.2020 03:53

​Sulmohet personi zyrtar në Skenderaj

Prishtinë | 25/05/2019 16:48

Një person zyrtar në Skenderaj ka njoftuar se tre të dyshuar meshkuj e kanë sulmuar fizikisht duke i shkaktuar frakturë në gisht dhe e kanë kanosur me armë.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Rasti është duke u hetuar nga njësitë relavante policore./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress