Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 27.05.2020 10:49

​Sulmohet punëtori i KEDS-it në Graçanicë

Graçanicë | 11/09/2019 10:20

Një zyrtar i KEDS-it ka raportuar se gjatë orarit të punës ka shkuar në shtëpinë e një personi të komunitetit serb, për të lexuar njehsorin e rrymës elektrike, i njëjti e ka penguar dhe e ka kanosur.

Lidhur me rastin është kontaktuar prokurori, kurse rasti shkon në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur në fshatin Batush, ka bërë të ditur Policia e Kosovës./KosovaPress/


Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress