Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 23.02.2020 11:39

​Sulmohet seksualisht një i mitur nga komuniteti rom

Prishtinë | 25/08/2019 13:17

Një person i pa njohur kishte sulmuar seksualisht viktimën mashkull të komunitetit rom i moshës së mitur në Prizren, mirëpo pas ndërhyrjes së dëshmitarëve i dyshuari ka ikur.

Viktima është dërguar në Spital dhe sipas mjekut nuk ka shenja dhune. Viktima është intervistuar. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress