Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 04.06.2020 09:46

​Sulmon policët, arrestohet një femër në Mitrovicë

Prishtinë | 20/10/2019 14:55

Një femër është arrestuar në Mitrovicë, pasi që e njëjta ka sulmuar zyrtaret policor.

Gjatë arrestimit një zyrtare policore pëson lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit e dyshuara dërgohet në mbajtje./KosovaPress/  

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress