Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 31.03.2023 02:41

​Taksistit i marrin veturën dhe para

Prishtinë | 07/02/2020 10:19

Një preson ka raportuar se derisa ishte duke e drejtuar veturën e tij me targa vendore, Taxi në të cilën gjendeshin tre persona, njëri prej personave në veturë e ka vringëlluar një armë, e kishte detyruar viktimën ta ndalë veturën dhe ta largojë atë nga vetura.

Rasti ka ndodhur në Novobërdë. Sipas Policisë, nga xhepi ia kishin marrë kuletën në të cilën kishte pasur para dhe më pas tre të dyshuarit me atë veturë ishin larguar në drejtim të panjohur.

Njësitë policore janë duke e hetuar rastin.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress