Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 23.02.2020 12:18

​Theret me thikë një i mitur në Kaçanik

Prishtinë | 25/08/2019 13:24

​Një person i mitur në Kaçanik ka kërkuar ndihmë mjekësor, pasi që i njëjti sipas tij është therur me thikë nga perona të panjohur.

Viktima pas tretmanit mjekësor është intervistuar, ndërsa me vendim të prokurorit është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress