Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 09.04.2020 03:40

​Thyhet një shkollë në Prizren

Prizren | 14/01/2020 10:27

Policia raporton se në fshatin Dedaj të Prizrenit, një person ka raportuar se gjatë natës persona të panjohur kanë dëmtuar disa dyer të shkollës dhe nga aty kanë vjedhur tri dosje të nxënësve.

Policia po e heton rastin./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress