Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 26.02.2020 05:30

​Tri femra rrahin një tjetër në Prishtinë

Prishtinë | 12/09/2019 10:07

Tri femra janë arrestuar në Prishtinë, nën dyshimin se pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht një tjetër femër.

Njëra prej të dyshuarave në stacion policor nuk iu kishte bindur urdhrave të zyrtarit policor dhe kishte sulmuar fizikisht zyrtaren policore.

Si pasojë e sulmit zyrtarja policore ka pranuar tretman mjekësor, e dyshuara që kishte sulmuar policen me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, kurse dy të dyshuarat tjera janë liruar në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur pasditen pasditen e djeshme./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress