Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 28.05.2020 05:21

​Trupat e të vrarëve dërgohen në Institutin e Mjekësisë Ligjore

Prishtinë | 22/04/2019 17:50

Trupat e tre të vrarëve tashmë janë larguar nga apartamenti ku ishin për t’u dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë.

Sot një burrë 61 vjeçar ka vrarë gruan e tij 60 vjeçare, nusen e djalit 28 vjeçare dhe më pas edhe veten.

Në momentin e vrasjes në dhomë ishte edhe një fëmijë dy vjeçar.

Sipas Policisë rasti po mbetet për t’u hetuar se cilat ishin motivet e kësaj vrasjeje të trefishtë./KosovaPress/


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress