Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 04.06.2020 10:47

​Vdes pasi goditet nga rimorkio

Prishtinë | 20/10/2019 13:13

Një person ka vdekur në Suharekë, pasi derisa ishte duke drejtuar traktorin, ka humbur kontrollin dhe pasi kërcen nga traktori, goditet nga rimorkio.

Si pasojë i njëjti pëson lëndime të rënda trupore, ku me pas vdesë.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress