Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 09.04.2020 03:51

​Vetaksident në Besi, lëndohet një person

Prishtinë | 14/01/2020 10:38

Një vetaksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Besi në rrugën Prishtinë-Podujevë.

Për pasojë, një mjet furgon me ngjyrë të kuqe ka dalë nga rruga dhe drejtuesi ka pësuar lëndime.

Rasti është konfirmuar për KosovaPress edhe nga zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Ajo tha se ngjarja ka ndodhur rreth orës 9:00./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress