Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 23.02.2020 12:32

​Vetë plagoset në poligonin e gjuajtjes

Prishtinë | 25/08/2019 14:13

Një person është vetë plagosur me armë në poligonin e gjuajtjes në Prizren.

Viktima është dërguar në Spitalin Prizrenit dhe sipas mjekut është jashtë rrezikut për jetë.

Janë konfiskuar tri pistoleta, pesëdhjetë fishek, pesë karikator dhe 36 gëzhoja.

Inspektori komunal i ka ndërprerë punën qendrës.

Dy të dyshuar janë intervistuar dhe me urdhër të prokurorit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. /KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress