Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 25.05.2020 09:38

​Vetëplagoset aksidentalisht një burrë në Mitrovicë

MItrovicë | 13/08/2019 13:48

Një person ka shtënë me armë zjarri dhe gjatë manipulimit me armën është vetëplagosur.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa njësiti policor ka konfiskuar armën me një karikator me nëntë fishekë dhe një gëzhojë.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt. Rasti ka ndodhur në Kqik të vogël të Mitrovicës mesditën e djeshme, njofton Policia./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress