Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 05.08.2020 03:33

​Vidhen para në Dragash

Dragash | 19/07/2019 14:39

Një person nga Dragashi i komunitetit goran ka raportuar se persona të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e tij përmes derës e cila ka qenë e hapur dhe nga aty kanë marrë një sasi të parave të gatshme.

Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe është informuar edhe prokurori. /KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress