Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 08.08.2020 09:01

​Vjedh pije alkoolike, arrestohet

Prishtinë | 08/12/2019 09:33

Një person është arrestuar në Pejë, pasi kohë më parë në një lokal në Pejë, kishte vjedhur një llaptop, një telefon dhe pije alkoolike.

Sipas Policisë, ai kishte kryer këtë vjedhje në muajin nëntor. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. 

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress