Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 27.05.2020 10:28

​Xhamia bëhet cak i një vjedhjeje në Pejë

Prishtinë | 12/09/2019 10:17

Persona të panjohur kanë arritur të hyjnë në një xhami në Pejë dhe prej aty kanë marrë disa pajisje.

Siç njofton policia, është vjedhur zërimi, tre mikrofona dhe një mikset.

Policia tha se rasti është lajmëruar nga imami i xhamisë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe janë duke e hetuar rastin.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress